سئو سایت در تهران

سئو سایت در تهران توسط گروط دیجیتال مارکتینگ رز صورت می گیرد.
شما می توانید با سئو کردن سایت خود در کلمه های کلیدی متفاوت، درآمد خود را از وب سایت چند برابر کنید.
شاید شما فکر کنید که سئو کردن سایت چندان اهمیت ندارد! اما سخت در اشتباهید.
سئو کردن سایت بسیار مبحث مهمی است و باعث افزایش چشمگیر مشتری های شما می شود.

سئو چیست؟

سئو سایت در تهران همانطور که گفتیم توسط گروه طراحی رز صورت می گیرد.
اما سوال این است که سئو چیست؟ به زبان ساده می توان گفت سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو و شامل مجموعه فعالیت ها و اقداماتی است که به بهبود رتبه سایت کمک کرده و باعث می شود در نتایج برتر گوگل نمایش داده شود.

شما وقتی کلمه ای را در گوگل جست و جو می کنید، سایت های زیادی برای شما به نمایش گذاشته می شود. سایت های برتری که در صفحات اول برایتان نشان داده می شود، خود به خود در صفحه نخست جا نگرفته اند!

این سایت ها با استفاده از سئو خود را به صفحه نخست گوگل رسانده اند و به نتیجه دلخواه خود دست یافتند. به عنوان مثال دیجی کالا: شما وقتی قصد خرید هر وسیله ای را دارید، هرچیزی که جست و جو می کنید دیجی کالا در صفحه نخست و در بیشتر محصولات لینک اول گوگل است.

دیجی کالا با سئو کردن سایت خود توانسته تا به نتیجه دلخواهش دست پیدا کند و یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی باشد.

سئو کردن کلمه یعنی چه؟

در دنیای سئو، کلمه کلیدی کلمه ای است که کاربران برای یافتن مطالب مورد نظرشان در موتور جست و جو تایپ می کنند. در واقع وقتی شما کلمه ای را جست و جو می کنید، سایت هایی که برای شما به نمایش گذاشته می شود، در آن کلمه سئو کرده اند.

سئو کردن کلمه یعنی شما به گوگل می فهمانید که فقط در این کلمه سایت من را بالا بیاور!

شما می توانید با سئو سایت در تهران، سایت های خود را در کلمه های کلیدی متفاوت بالا بیاورید و همیشه بدرخشید.

انواع سئو

سئو ها به طور کلی به ۳ دسته نقسیم می شوند که عبارتند از :

  • سئو کلاه سفید
  • سئو کلاه خاکستری
  • سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید در اصل یعنی سئو کردن سایت با استفاده درست از چهارچوب قوانین گوگل.

شما وقتی سئو خود را اصولی و با قانون های گوگل انجام می دهید، یعنی هیچ خطری شما را تهدید به اوت شدن نمی کند.

البته باید به این نکته توجه کنید که تمامی روش های سئو درست و مورد تایید گوگل، زمان بر هستند و برای بالابردن سایت با سئو کلاه سفید باید صبور باشید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

حتما نام سئو کلاه سیاه را شنیده اید! این روش با استفاده از تکنیک هایی انجام می شود که تابع قوانین موتورهای جست و جو نیستند و سعی در فریب آن ها را دارند تا در زمان کمتر به نتیجه برسند.

باید بسیار شجاع باشید تا سراغ سئو کلاه سیاه بروید، چرا که به محض شک کردن گوگل، سایت موجب پنالتی یا جریمه شده و منجر به نابودی رتبه سایت می شود.

سئو کلاه خاکستری چیست؟

یکی از راه های پر طرفدار سئو کردن سایت، سئو کلاه خاکستری می باشد. همانطور که از اسمش معلوم است، این روش نقطه میانی سئو سفید و سیاه است. چرا که کاملا از قوانین سئو سفید پیروی نکرده و در عین حال از راه کارهایی که به کلی غیرقانونی هستند استفاده نمی کند.

بیش از ۵۰ درصد سئو کاران از این روش برای سئو کردن سایت ها استفاده می کنند.

سئو کلاه خاکستری ریسک کمتری دارد و زودتر می توان به لینک یک گوگل رسید.

لینک چیست؟

قطعا اسم لینک و بک لینک را در سئو شنیده اید.

اما لینک چیست؟ به زبان ساده، لینک یعنی کلمه ای که قابلیت کلیک داشته باشد و شما را به صفحه دیگری منتقل کند.

برای مثال : برای ” طراحی سایت در تهران” روی لینک کلیک کنید.

بک لینک چیست؟

بک لینک یعنی از سایت دیگری به سایت شما لینک داده شود. این به عنوان یک رای مثبت در نظر گرفته شده و از موارد تاثیرگذار در سئو به شمار می آید. بک لینک صحیح معیار خوبی از محبوبیت سایت شماست و باعث ایجاد اعتماد و اعتبار در نزد گوگل می شود.

سئو داخلی و خارجی چیست؟

به طور خلاصه و به زبان ساده هر کدام را به این شکل می توان توضیح داد.    

سئو داخلی (یا سئو on-page)

مرتبط با فاکتورهایی است که قابل کنترل در سایت خودتان بوده و شامل کار کردن روی اصول و تکنیک هایی است که در سایت خودتان است. برای مثال، وقتی روی کلمات کلیدی، افزایش سرعت، عناوین اصلی و فرعی مطالب و … تمرکز دارید، یعنی در حال سئو داخلی  ساعت هستید.

سئو خارجی (یا سئو off-page)

مرتبط با فاکتورها و اقداماتی است که خارج از فضای سایت شما انجام می گیرد، مثل لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما می آیند. بنابراین، سئو خارجی مرتبط با وضعیت سایت شما از نگاه دیگران است که کنترل کاملی روی آن نمی توان داشت.

سئو سایت در تهران بسیار مهم می باشد پس سایت های خود را با طراحی سایت رز سئو کنید.

موفقیت سئو چقدر طول می کشد؟

یکی از سوالات مهمی که برای اکثر کسب و کارها به وجود می آید، این است که بعد از شروع سئو سایت، نتیجه گیری و تاثیر مثبت آن چقدر طول می کشد؟ پاسخ به این سوال شاید کمی سخت باشد. از طرفی، افزایش رتبه سئو زمان بر است و موتورهای جست و جو گوگل به زمان نیاز دارند تا بهترین نتیجه را پردازش کرده و برای مخاطبین ارائه دهند. از طرف دیگر، نمی توان موفقیت سئو یک سایت را با عدد سنجید، چرا که این موفقیت نسبت به اهداف آن سایت سنجش می شود. با این حال، با سپردن سئو سایت به فردی متخصص در این زمینه، می توان در بازه ۶ الی ۱۲ ماه به نتیجه مطلوب و محسوسی دست یافت.

عوامل موثر در مدت زمان موفقیت سئو

همانطور که گفتیم، موفقیت سئو نیازمند زمان است و به عوامل بسیاری بستگی دارد. در ادامه چند عامل مهم را مورد بررسی قرار می دهیم که تاثیر بسزایی در رتبه سئو دارند.

  • پیشینه سایت

آیا سایتی که می خواهید سئو کنید قدیمی است یا به تازگی راه اندازی شده؟ اگر سایت تان را بتازگی راه اندازی کرده اید، باید انتظار متفاوتی در نتیجه گیری سئو آن داشته باشید. سایت های جدید با نداشتن داشتن اعتبار و بک‌لینک کافی، نیازمند زمان بیشتری برای نتیجه گیری سئو هستند. پس سئو سایت های قدیمی و دارای اعتبار، زودتر به نتیجه می رسد. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که قدیمی بودن سایت لزوما سریع نتیجه نمی دهد چرا که ممکن قبلا توسط گوگل جریمه شده باشد.

  • میزان رقابت

رقبای شما در سرعت نتیجه گیری سئو سایت تان تاثیر بالایی دارد. کلمات کلیدی که بر روی آن متمرکز می شوید اگر توسط رقبایتان قبلا کار شده و تاثیر خوبی گرفته اند، مطمئنا سئو نیازمند زمان بیشتری خواهد بود. با این حال، تمرکز بر روی کلمات کلیدی خاص تری که قبلا زیاد مورد بررسی قرار نگرفته اند، کار شما را راحت تر می کنند و می توانید سریع تر به اهدافتان برسید.

  • تاثیر کیفیت محتوای سایت در سئو

محتوای تولید شده در سایت یکی از فاکتورهای مهمی است که در افزایش سرعت سئو تاثیر بالایی دارد. اما محتوای با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از مشخصه های محتوای باکیفیت خوانایی آن است، به طوری که قابل فهم باشد و کاربر را جذب کند. همچنین محتوای تولید شده اگر مفید بوده و نکات جدیدی را به یک موضوع اضافه کند، می تواند تاثیر مثبتی در رتبه بندی سایت داشته باشد.

  • بک لینک

همانطور که قبلا توضیح دادیم، بک لینک یعنی کسی از سایت دیگری به سایت شما لینک بدهد. اگر این لینک قابل کلیک باشد، موتورهای جست و جو آن را به عنوان بک لینک شناسایی می کنند و این یکی از مهم ترین عوامل در تاثیرگذاری سئو به حساب می آید. البته سایت های با اعتبار بالا در بک لینک نیز تاثیر دارند، چرا که لینک های معتبرتر زودتر رتبه بندی می شوند.

هزینه سئو چقدر است؟

از سوالات مهمی که ایجاد می شود این است که عامل تعیین کننده هزینه سئو چیست؟ آیا محدوده ای برای تعیین هزینه سئو وجود دارد؟ باید بگوییم که هزینه سئو برای هر سایت و پروژه ای می تواند متفاوت باشد. درست مثل مدت زمان موفقیت سئو، هزینه آن نیز به عوامل زیادی مثل کلمات کلیدی، میزان رقابت، کیفیت محتوا، جایگاه فعلی سایت و … بستگی دارد. با توجه به کلمه کلیدی که قصد سئو آن را دارید، محدوده جغرافیایی و رقبایی که روی آن کلمه تمرکز دارند، تعیین کننده اصلی هزینه سئو می باشند. تیم متخصص رز در زمینه سئو، می تواند با بررسی نوع کسب و کار، اهداف و نیازهای سایت، شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه خدمات حرفه ای، در رسیدن به نتایج برتر گوگل کنار شما باشد.